Řekli o nás

U Almaxu jsem dostala práci šitou na míru, se kterou jsem moc spokojená. Jsem vděčná za stabilitu v této firmě - výplata chodí vždy včas a koordinátoři mi pokaždé pomohou se vším, co je zrovna potřeba. Jsem šťastná, že pracuji u ALMAX WORK.

MARIYA

V Česku pracuji od roku 2012. Almax je se mnou od samého začátku. Je to skupina profíků, kteří umí podržet, podpořit a pomoct. Pečlivě se starají o každého zaměstnance, výplata chodí vždy včas, pracovní podmínky jsou skvělé. Díky Almaxu jsem také získal v ČR trvalý pobyt. Děkuji a jedeme dál!

ALEXANDRU

Pro cizince v zahraničí je velmi důležité najít si stabilní práci a mít výplatu na účtě vždy v termínu. Na Almax se můžu spolehnout. Dají se s ním vyřešit veškeré otázky, ať už se jedná o práci přesčas, či o dovolenou. S prací a výplatou jsem velmi spokojená.

IRYNA

U ALMAX WORK jsem odpracovala rok a za stabilně dobře odváděnou práci jsem po roce postoupila mezi kmenové zaměstnance firmy. Děkuji za všechnu vaši péči a za pomoc s uplatněním se v ČR.

NADIYA

U Almaxu pracuji již 2 roky a jsem moc spokojená. Důležité pro mě je, že jsem zaměstnaná oficiálně, že se za mě platí veškeré odvody, a že nemusím mít strach o svoji budoucnost.

MARINA

V ALMAX WORK pracuji již rok a půl. Práce se mi líbí a cítím se v ní důležitou.

MARIYA

Se svou prací jsem moc spokojená a cítím se být na svém místě. Problémy byly a budou, ale s pomocí Almaxu se dá všechno s lehkostí překonat.

VALYA

Díky Almaxu mám práci, která se mi líbí, a skvělou mzdu.

MELINDA

Certifikace