Pro firmy

Naše služby

ALMAX WORK-Holding si Vám dovoluje nabídnout svou pomoc při získávání zaměstnanců pro Váš podnik. Tento způsob obsazování pozic je vhodný zejména pro společnosti, jež nechtějí zvyšovat počet svých kmenových zaměstnanců a při obsazování pozic kvalifikovaných i méně kvalifikovaných. V oblasti personalistiky působíme již řadu let, a to v Praze, Západočeském, Jihočeském a Středočeském kraji.

Jak to funguje? Naše agentura na sebe přebírá povinnosti spojené se zaměstnáváním uchazečů a vede jim personální a mzdovou agendu. Zaměstnavatel se zavazuje hradit agentuře předem dohodnutou sazbu podle podepsané partnerské smlouvy.

Specializujeme se především na obsazování následujících pozic: CNC soustružník (program Fanuk a Haidenhain), horník, frézař, zámečník, svářeč, soustružník, jeřábník, brusič, lakýrník, řidič manipulačních vozíků, automechanik, truhlář, manipulační dělník, skladník a další.

Jsme držiteli Povolení ke zprostředkování zaměstnání MPSV, č.j. 2007/71104-412 podle ust. §14 odst. 1 písm. a), b) a c) zákona o zaměstnanosti a MPSV, č.j. 2008/6249-422 podle ust. §60 odst. 1-6 a ust. §14 odst. 3 písm. b) zák. č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů.

Povolení ke zprostředkování služeb

 

Pro Váš podnik jsme schopni rychle a spolehlivě zajistit pracovníky kvalifikované pro práci v různých oblastech těžkého průmyslu, jako je například těžba surovin, hutnictví, strojírenství, energetika a další.

Slévárenství

Naše agentura pro Vás dovede zajistit kvalifikované slévače. Tito pracovníci jsou kompetentní tavit kovy, vyrábět a ošetřovat slévárenské formy a jádra, obsluhovat, udržovat a opravovat příslušné stroje, nástroje a pracovní pomůcky.
Nabízíme též montáže těchto zařízení.

Kovoobráběčství

V oblasti výroby strojů a obrábění kovů dovedeme pro Vaši strojírnu či nástrojářskou dílnu zabezpečit kvalifikované zaměstnance na pozici soustružník, frézař, strojní zámečník, nástrojář či brusič, kteří ovládají práci na standardních i číslicově řízených strojích.
Nabízíme též montáže těchto zařízení.

V oblasti výroby jsme pro Vaši firmu schopni obsadit pozici operátora výroby pro zajištění dílčí části výroby konkrétního produktu na lince, a též pozici operátora strojů pro jejich obsluhu a seřizování.

Partnerské firmy

ŠKODA Plzeň, a.s

SONY DADC Czech Republic,s.r.o

TATRA Metalurgie a.s