Zprávy

ALMAX WORK-Holding poskytuje moderní komfortní hostel

Upozorňujeme, že ve městě Plzeň poskytuje ALMAX WORK-Holding svým zaměstnancům vlastní plně vybavenou moderní ubytovnu komfortní třídy, která se nachází v docházkové vzdálenosti od místa výkonu práce.


Obecné informace o vízech

Upozorňujeme, že z důvodu pozastavení vízového procesu ze strany konzulárních úřadů České republiky na Ukrajině, v Běloruské republice a v Ruské federaci


Velký nábor zaměstnanců pro slévárenský výrobní podnik

Na začátek měsíce srpna plánujeme velký nábor zaměstnanců pro slévárnu. Nabízíme různá volná pracovní místa pro kvalifikovaný i nekvalifikovaný personál. Všechny nabídky si můžete prohlédnout v sekci „Volné pozice“. Naši specialisté Vám pomohou s papírováním, poskytnou Vám nejnovější informace o podmínkách příjezdu do České republiky. Nenechte si ujít šanci vydělat si slušné peníze příjezdem do České republiky na 3 měsíce a získat možnost zaměstnání na 2 roky.


Konference zaměstnanců Almax Work Holding

Almax Work Holding každoročně pořádá firemní setkání pro zaměstnance všech oddělení. Letos se setkání uskutečnilo v Plzni, kde se probírala spousta otázek spojených s prací s klienty. Konference začala malým překvapením pro kolegy, a to předáním certifikátů a památných dárků.